Villa Marrakech Karim

  • 700 m²
  • 2 slaapkamers
  • 3 badkamers

Villa Marrakech Karim Marrakesh van 700 vierkante meter biedt een bubbelbad en een sauna voor een ontspannen ervaring en bevindt zich binnen 7 km van het Bahia Paleis.

De gesitueerde in Marrakesh Villa Marrakech Karim kijkt ook uit over de tuin.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van de villa. Café Bladna bevindt zich op 16 minuten loopafstand en serveert Marokkaanse gerechten.

Deze 2-slaapkamer villa is binnen een autorit van 15 minuten van de Koutoubia-moskee en binnen een autorit van 10 minuten van het treinstation van Marrakesh. De villa is gesitueerd binnen het bereik van de Saaditombes, terwijl Pharmacie radia lehbichat busstation op 750 meter ervandaan is. De luchthaven Marrakech Menara ligt op 5 km van de 3-badkamer woning.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Villa Marrakech Karim Marrakesh
Modern Villa With Private Pool Marrakech
Mobiele prijsaanbieding

Modern Villa With Private Pool Marrakech

418 m van de accommodatie
Palais Kenza
Mobiele prijsaanbieding

Palais Kenza

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
831 m van de accommodatie
USD 905 USD 815
per nacht
Villa Bambou Marrakech - Piscine Privee
Mobiele prijsaanbieding

Villa Bambou Marrakech - Piscine Privee

7.0
Goed 4 beoordelingen
1.4 km van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Oplaadstation voor electrisch voertuig

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Is er parkeergelegenheid in de buurt van Villa Marrakech Karim?
      Ja, gratis priveparkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Villa Marrakech Karim.
    • ❓
      Welke luchthaven bevindt zich het dichtste bij Villa Marrakech Karim?
      Villa Marrakech Karim is op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara gelegen, gemakkelijk bereikbaar binnen 15 minuten rijden.
    • ❓
      Hoeveel kost een verblijf in Villa Marrakech Karim?
      De prijs voor een overnachting in Villa Marrakech Karim is $389.
    • ❓
      Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij de villa?
      Gasten van de villa moeten uiterlijk om 18:00 in te checken en tot 12:00 uit te checken.
    • ❓
      Is er een zwembad op het grondgebied van deze villa?
      Ja, gasten van deze villa kunnen ter plaatse genieten van een privézwembad.
    • ❓
      Is er een keuken beschikbaar in Villa Marrakech Karim?
      Ja, Villa Marrakech Karim heeft een ingerichte kitchenette.
    • ❓
      Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Villa Marrakech Karim?
      Gasten kunnen de Koutoubia-moskee bezoeken, gunstig gelegen binnen een autorit van 15 minuten van Villa Marrakech Karim.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Villa Marrakech Karim Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten